GWARANCJA JAKOŚCI I SZYBKIE DZIAŁANIE - TO NASZE MOTTO
MASZ PYTANIE - baner

Instalacje Wentylacyjne i Rekuperatory

Wentylacja i rekuperacja nie mają przed nami tajemnic!

System i montaż kanałów wentylacyjnych ma bardzo duże znaczenie dla sprawności i prawidłowego działania wentylacji w budynku. Czynniki te mają ogromny wpływ na głośność pracy układu, jego szczelność i podatność na ewentualne odkształcenia. Ważne by system mocowania był spójny, właśnie dlatego należy postawić na sprawdzoną i doświadczoną ekipę która zna się na rzeczy!

W dziedzinie wentylacji możesz liczyć na nas w zakresie:

Doradztwa w doborze rozwiązań lub przeprojektowaniu instalacji wentylacyjnych
Profesjonalnego montażu rozwiązań renomowanych firm
Analizie uszkodzeń i ewentualnych napraw

Rekuperacja jest rozwiązaniem najczęściej stosowanym w nowoczesnych budynkach, jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby właściciele stojących już domów mogli skorzystać z takiego rozwiązania. Zaletą takiego systemu są zdecydowane niższe rachunki za ogrzewanie i klimatyzację!

Instalacja rekuperacji pozwala poprzez zainstalowanie do pomieszczeń specjalnych przewodów oraz zamontowania centrali rekuperatora na uzyskanie wstępnie ogrzanego lub schłodzonego świeżego powietrza doprowadzonego do pomieszczeń.

Taką termomodernizację budynku warto połączyć z planowanym remontem generalnym, dzięki czemu instalacja rekuperacji będzie dużo mniej czasochłonna - to nasza pierwsza porada dla Państwa!